SALTA İŞ ELBİSELERİ

2018 yılında kurulan Salta İş Elbiseleri Şirketi, ithalat ve ihracat ile başladığı ticaret faaliyetlerini, 2020 yılında üretim ile güçlendirmiştir. Yıllar içinde çalıştığımız firmalara kalite odaklı üretimi sayesinde ulusal ve uluslararası pazarda rakiplerine üstünlük sağlamış ve tercih edilen firmalar arasına yerleşmiştir.

2020 yılında talep artışını karşılama ve üretim kapasitesini arttırma hedefi ile üretim yatırımı yapmıştır. Ulaşmış olduğumuz kalite, kapasite ve güvenilir hizmet anlayışıyla Türkiye’nin ve Avrupanın en büyük İş Elbisesi üreticileri arasına girmeyi hedeflemektedir. Salta İş Elbiseleri, dokuma ve örme gruplarına ait ürünleri itina ile üretmekle beraber, gününde teslimat süreci konusunda da bir hayli iddialıdır. Amacımız kaliteli üretimin beraberinde, en iyi maliyet ve en iyi fiyatla tecrübelerimizi birleştirerek en üst noktada müşteri memnuniyetine ulaşmaktır. Salta İş Elbiseleri derin tecrübesini günümüzün gelişen teknolojileri ile bütünleştirerek sektör içerisinde daha ileriye, siz değerli müşterilerimizle birlikte yürüyecek ve büyüyecektir.

“Tüm üretim sürecimizde farkında olduğumuz sorumluluktan dolayı sürdürülebilirlik en büyük hassasiyet gösterdiğimiz alanlardandır. İnsan sağlığına ve çevreye duyduğumuz saygı anlayışı ile üretimlerimizi planlamaktayız.”

SEKTÖRÜNÜZDE FARKLI OLUN ÖNE ÇIKIN

Vizyonumuz

Kaliteli ürün ve hizmet konusunda dünya ile rekabet eden Türkiye de sektörünün en önemli merkezlerinden biri olmak ve Türkiye de ihracat alanında en iyiler arasında yer almak. Tedarikçilerine saygılı, dünya markalarına kendi tasarımları ile hizmet veren bir marka olmanın yanı sıra; tüm dünyada kabul gören kalite yönetim sistemlerince doğrulanmış yüksek kalitede üretimler gerçekleştiren ve bölgesinde en yüksek istihdamı yaratarak ülkeye katma değer sağlayan, lider bir İş Elbisesi firması olmayı vizyon edinir.

Misyonumuz

Güler yüzlü hizmet ve müşterinin ne istediğine odaklı bir yaklaşımla yola çıkan Salta İş Elbiseleri kişiselleştirilmiş ve tamamen firmalara özel yapılan tasarımlarla profesyonel çözüm sağlamaktadır. Müşteri en önemli değerimizdir prensibinden hareketle hızlı servis, kaliteli hizmet ve ekonomik fiyatlar sunarak memnuniyeti en üst seviyeye çıkartıp müşterilerimizin rekabet gücünü arttırmak, teknoloji ile tecrübenin birleştiği bir kurum oluşturmak ve sürekli iyileştirmeler ile kendini geliştirmek, her zaman en iyisini başarmaktır.

İlkemiz

Hedef ve stratejilerimizi, değerlerimiz çerçevesinde uygulamak ve hedeflenen pazarlarda gelişimi esas alarak büyümek, çalışan memnuniyetini sağlamak ve artırmak

Kalitede sürekliliği korumak ve yükseltmek için, kalite çıtasını daima yükseltmek

Müşteri bağlılığını sağlayacak düzeyde üretim yapmak, hizmet vermek, sektör ile ilgili konulan çevre yasalarına uyumlu çalışmak ve örnek olmak için gerekeni yapmak

Tüketim alışkanlıklarının değişmesiyle, ihtiyaçlar yerini beğenilere bırakmış ve satın alma alışkanlıklarını direkt etkilemiştir. Endüstrileşen giyim sektöründe, tüketim alışkanlıklarını belirleyen hatta yaratan en önemli unsurlardan biri ihtiyacın da önüne geçen beğeni yani tasarımdır. Bir ürünün önemi ve işlevinden ziyade, kimi zaman görselliği yani tasarımı onu cazip kılar. Özgünlük, fonksiyonellik ve dayanıklılık ise tasarımı destekleyen unsurlardır.

Sitemizde bulunan örnek ürünlerimizi inceleyebilir, talepleriniz için bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sizi dinliyor, fikirlerinize önem veriyoruz.

error: İçerik korunuyor !!